فرچه دایره ای یا دیسکی

 فرچه دیسکی حالت دایره میباشد و حرکت دورانی دارد این فرچه عموما در صنایع قالیشویی و کف سابی کاربرد دارد.

اما نمیتوان گفت که الزاما محدود به این مثالها بوده و در صنابع دیگری کاربرد ندارد .مثلا در کارخانه های تولید شیشه و بلور نیز از این نوع فرچه های دیسکی استفاده میشود

فرچه کف ساب

از دیگر کاربرد های برس های دیسکی می توان به استفاده در دستگاه های کف شویی سالن های بزرگ یا اسکرابر اشاره نمود که به خودی خود شباهتهای زیادی با نمونه قالیشویی دارد. جالب است که بدانید فرچه اسکرابر با ایجاد حرکت دورانی سبب هدایت خاک به سیستم مکنده دستگاه می شود و به دلیل همین ویژگی این نوع فرچه در قالیشویی ها بهترین نوع فرچه جهت شست و شوی محسوب می گردد.

اطلاعات  ساخت فرچه دیسکی :

  • قطر خارجی برس.(برای فرچه های قالیشویی معمولا ۳۸ سانت میباشد و برای فرچه های کف ساب  سایز بزرگ تری میباشد)
  • قطر سوراخ داخلی.(توجه نمایید که قطر  داخلی فرچه توسط دستگاه سازان قالیشویی تعیین می‌شود پس قطر داخل فرچه بصورت یکسان برای همه دستگاه ها یکسان نمیباشد)
  • ارتفاع نخ فرچه (ارتفاع نخ در فرچه قالیشویی ۶ سانت میباشد و در فرچه های کف ساب ۳ الی ۴ سانت استفاده میشود)
  • ضخامت نخ فرچه (در صنایع قالیشویی معمولا از نخ ۰۶ استفاده میشود اما ممکن هست بنا ب نیاز مشتریان از ضخامت های بیشتر یا کمتر استفاده شود و برای فرچه های کف ساب از نخ ۰۸ استفاده میشود).

برای درک راحت این موضوع به تصویر زیر نگاه کنید

فرچه دیسکی

شما  میتوانید با شماره های گذاشته شده در داخل سایت جهت سفارشات شما و یا راهمنایی جهت ساخت فرچه تماس حاصل نمایید. و همچنین می‌توانید توسط پیام رسان های داخلی و خارجی با ما در ارتباط باشید.

 

فرچه دیسکی

برس قالیشویی

فرچه اسکرابر

 

 

فرچه دیسکی

فرچه دیسکی

فرچه دیسکی