فرچه سینوسی

سورتینگ   

به معناي درجه بندي و دسته بندي محصولات کشاوزی است. در واقع، سورتينگ به درجه بندي انواع ميوه ها و سبزیجات و ساير محصولات کشاورزي براساس اندازه، رنگ، شکل ظاهري و ساير عوامل و جداسازي ناخالصي ها، ميوه ها و محصولات خراب و فاسد شده اطلاق مي شود

.

 

سورتينگ ، مقدمه اي براي بسته بندي محصول کشاورزي است؛ ضمن اينکه در بازارهاي ميوه و تره بار جوامع مدرن، به طور تقريبي تمامي ميوه ها و سبزي ها به صورت سورت و ليبل گذاري شده عرضه مي شوند و اين امر سبب تشخيص آسان تر کيفيت محصول توسط مشتري شده و توزيع و عرضه منظم تري را به دنبال خواهد داشت امروزه علم و فناوري سورتينگ و تجهيزات مربوطه به درجه بندي و دسته بندي انواع محصولات کشاورزي در جوامع پيشرفته به حدي پيشرفت نموده است .
برای درک کامل سورتینگ محصولات کشاورزی میتوان با کلیک بر کلمه دستگاه سورتینگ آشنایی کامل با این صنف شد.

قسمت کوچکی از سورت سبزی و میوه جات مربوط ب دستگاه های سورتینگ مرکبات میباشد.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

دستگاهی است که پس از خاک گیری و شستشوی سیب زمینی، آن را به درجات مختلف تقسیم می کند. سپس محصول در کیسه های توری بسته بندی شده و در وزن های مختلف به بازار عرضه می شود.
عملکرد دستگاه های خاک گیر ب این صورت است که خاک عامل انتقال بسیاری از آفات است که به دین منظور جهت رعایت بهداشت سیب زمینی ها بوسیله دستگاه های بسته بندی خاک گیری و شستشو شود. سپس در کیسه های توری بسته بندی و به سایر استان ها انتقال یابد.

در دستگاه های شستشوی برسی محصولات که خاک به صورت گل خشک شده و ب آن چسبیده است را در این دستگاه ها اضافات جداسازی شده و. بسته بندی میشود این عمل توسط فرچه انجام میشود.

فرچه سینوسی

 

همان طور که در تصاویر میبینید این فرچه ها بصورت تناوب کنا هم قرار گرفته است تا وقتی این محصولات روی این فرچه ها قرار میگرید بتواند تمام قسمت های سیب زمینی زا شست شوی انجام شود.

این فرچه ها معمولا به صورت ساده و سینوسی تولید میشود که به خاطر کارایی بالا فرچه های سینوسی معمولا این نوع فرچه ها مورد درخواست است .

میتوانید با شماره های گذاشته شده در داخل سایت جهت سفارشات شما و یا راهمنایی جهت ساخت فرچه تماس حاصل نمایید.
فرچه مرکبات

 

  • فرچه مرکبات۴