فرچه صنعتی

فروش فرچه صنعتی

 فرچه صنعتی

تقریباً هر صنعتی قابل تصور از فرچه های سفارشی برای اهداف مختلف استفاده می کند. در زمینه های متنوعی مانند تهیه غذا، نگهداری، ساخت و ساز و ساخت، فزچه هایی با اشکال مختلف و الیافت مختلف ضروری است.

فرچه و برس های سفارشی تعداد زیادی کاربرد دارند که همیشه می‌توان آن‌ها را با روش های نوین به وجود آورد روش‌های مختلف تغییر داد و گسترش داد.


فرچه استوانه ای

فرچه ها را می توان به عنوان مارپیچ برای جابجایی یک محصول و همچنین برای انواع مختلفی از تمیز کردن استفاده کرد: تسمه ها و سیستم های نقاله، تابه ها، شیشه ها و سطوح مختلف دیگر.

فرچه صنعتیفرچه تسمه ای


فرچه تسمه ای

از آنجایی که ضخامت های الیاف و مواد مختلفی وجود دارد که می توان از آنها برای ساخت فرچه سفارشی استفاده کرد، یک فرچه سفارشی می تواند حتی ظریف ترین اشیاء را تمیز کند. مشاغلی که در فضای باز قرار دارند می توانند از فرچه ها به عنوان مانعی برای پرندگان و آفات استفاده کنند، در حالی که می توانند به عنوان راهنمای کابل و مهر و موم نیز عمل می کنند.


فرچه نواریبرس نواری

بسیاری دیگر از برس‌ها برای بستن شکاف‌های اطراف انواع مختلف درب‌ها استفاده می‌کنند (در نتیجه گرما یا سرما را حفظ می‌کنند و هزینه‌های برق را کاهش می‌دهند)، همچنین صدا، لرزش یا حرکات را برای حفظ محیطی آرام کاهش می‌دهند. فرچه ها را می توان برای هدایت جریان هوا، کمک به کنترل گرد و غبار یا پر کردن شکاف بین سطوح متحرک استفاده کرد.

فرچه مرکبات
 

فرچه ها می توانند کاربردهای زیادی در صنایع  چمن و باغبانی و داروسازی داشته باشند. آنها به عنوان محدود کننده روشنایی، محصولات اندازه گیری، مهر و موم درب های بالای سر، ابزار پولیش یا پاک کردن، و محافظ جوندگان، و همچنین در فرآیندهای تکمیل فلز، مهر زنی فلز، ساخت آینه، مرطوب کردن، جابجایی کاغذ، چاپ، حذف زباله،  استفاده می شوند.

فرچه استوانه ای

، به ویژه برای محافظت در برابر زباله های پرنده، گرد و غبار و هوا.  آنها همچنین در صنایع چوب استفاده می شوند. در نهایت، واضح است که برس ها اهداف مختلفی را انجام می دهند و می توانند تقریباً برای هر نیازی ساخته شوند!

فرچه سیب زمینی

 

 انواع فرچه های صنعتی عبارتند از:

فرچه سیلیکون کارباید ساینده

 فرچه صنعتی سیلیکون کارباید ساینده حاوی یک شن ساینده است که در یک رشته نایلونی تزریق  شده محصور شده است. آن‌ها طیف وسیعی از اندازه‌های سنگ‌ریزه را برای کنترل پرداخت و عملکرد برای جدا کردن، تمیز کردن، تکمیل سطح و ترکیب لبه‌ها در دسترس دارند. یک هسته برس ساینده با استفاده از اجزای فولادی و طرح‌های هسته یکپارچه برای تناسب سفت و سخت تولید می‌شود.

فرچه صنعتی

فرچه علف سنباده سنباده

در درجه اول برای صاف کردن سطوح چوبی استفاده می شود. آنها حاوی یک کاغذ ساینده هستند که بر روی محورهای افقی می چرخند و سطح تمیزی را برای اکثر محصولات چوبی فراهم می کند

فرچه فلزی

برای براق کردن جزئیات ریز و قرار دادن در مناطق تنگ استفاده می شود. این نوع برس را می توان از مس و برنز فسفر برنز ویا از استیل و فولادی ساخت.

فرچه نواریبرس نواری

فرچه الیافت طبیعی

فرچه الیاف طبیعی حاوی موهای طبیعی و نرم است و در مناطق ظریفی استفاده می شود که در آن فرچه سیمی با الیاف سخت یا فلز به طور مکانیکی به جزئیات ظریف آسیب می رساند.  دو مزیت اصلی الیافت طبیعی، دوام و انعطاف پذیری است. برس الیاف طبیعی در جایی که ذرات ریز تا متوسط ​​در تماس با سطوح صیقلی یا صاف قرار می گیرند، به خوبی کار می کند. با مخلوط کردن موی اسب با سایر مواد طبیعی یا مصنوعی، طیف گسترده ای از کاربردها و کاربردهای خاص تمیز کردن راضی می شود.

فرچه الیافت مصنوعی

فرچه موی مصنوعی حاوی موهایی است که توسط یک فرآیند شیمیایی تولید می شوند. این فرچه روی سطوح ناهموار مانند پیاده روها و پارکینگ ها به خوبی کار می کند. این نوع فرچه مو را می توان در داخل یا خارج از منزل و در شرایط مرطوب یا خشک استفاده کرد. فرچه های مصنوعی معمولاً در برابر مواد شیمیایی و مقاوم در برابر آب هستند.

کاربرد عمومی فرچه های صنعتی

فرچه های صنعتی کاربردهای زیادی دارند. به عنوان مثال می توان به تمیز کردن نوار نقاله و پتو و شستشوی شیشه اشاره کرد. فرچه های صنعتی همچنین در صنایع فرآوری مواد غذایی، صنایع داروسازی، فرآوری نساجی و تولید تخته های مدار فلزی مورد استفاده قرار می گیرند.